Piiri SPK asub looduskaunis kohas Kääriku (2,7km) ja Kuutsemäe (5km) külje all Sangaste vallas. Otepääle 13 km. Harimägi 4km.

PRIVAATNE KOHT SÜNNIPÄEVADE, LAULULAAGRITE, KLASSIEKSKURSIOONIDE, SPORDILAAGRITE- JA PÄEVADE LÄBIVIIMISEKS. VÄGA HEA VÕIMALUS LOODUSAINETE  JT. ÕPETAJATELE TUVUSTADA ÕPILASTELE MEIE GEOGRAAFILIST ERIPÄRA. TALVEL OMA TÕSTUKIGA SUUSAMÄGI JA OMA SUUSAJÄLG MURDMAARADADELE. KA ÜKSIKPUHKAJAD LEIEAVAD EEST SUURE SÜDAME.

Meid ümbritseb ürgne loodus, vaheldumisi Lõuna-Eesti kuplite ning järvesilmadega. Piiramatud võimalused liikuda looduses nii jalgsi, rattaga kui talvel suuskadel, ujuda mõnes metsajärves, uidata metsaradadel, korjata seeni, marju ning ülevaid emotsioone.

Laste spordi- ja puhkelaagreid on meil läbi viidud juba aastast 1967.

Aastaringselt majutame 70 inimest. Ööbimisvõimalusi on erinevaid: lihtsad naridega 2-7 kohalised toad, eraldi 7 ööbijat mahutavad majakesed ja saunaga ning köögikasutamise võimalusega 14 kohaline kaheste tubadega puhkemaja. Majades pesemisvõimalused.

Suur kaminaga söögisaal toitlustab kolm korda päevas kuni 70 inimest, vajadusel ja kokkuleppel ka rohkem. Kodused toidud valmivad koha peal, meie kogemustega koka käe läbi. Saali on võimalik sobitada konverentside, koosolekute, koolituste ning muude ürituste läbiviimiseks. NÜÜD VÕIMALUS TOITLUSTADA KA ÜKSIKPUHKAJAID JA VÄIKSEID GRUPPE.

Lisaks on meil saun, tiik, kümblustünn ja kamin. Kiviviske kaugusel Kääriku suusarajad, Pülme järv, Kekkose matkarada, Tartu Maratoni suusarajad ning Kuutsemäe slaalominõlvad. Lähim asula ning bussipeatus Käärikul - 3 km.

Otse bussiühendus Tartuga ning kord päevas Tallinnaga.

Rongiühendus 2 korda päevas Tartust ja 1 kord Tallinnast  Valga liinil  ja paljude teiste sinna vahele jäävate paikadega. Lähim raudteejaam rongiga tulijatele Mägiste jaam - 7,4 km.


Tule Piirile!

 Piiril piiritult priiust..

 

© 2008 - 2023 MWAH AYANGKU YG CANTIK KAYAK DORA JIDAT BECAL

kodulehe e-poe tegemine